Usługi

Od strategii wszystko się zaczyna.
Od strategii wszystko się zaczyna. Promocja internetowa na tle innych mediów, takich jak prasa czy telewizja – jest tania,
ale jednocześnie niezwykle konkurencyjna. Najgorszym sposobem na pokonanie swoich
rywali, jest chaotyczne i nieskoordynowane działanie.

Po co mi strategia?
Po co mi strategia?

Skrojona na miarę Twojej firmy i budżetu strategia, zapewni Ci nie tylko zwiększenie sprzedaży, ale również ograniczenie wydatków reklamowych, do tych najbardziej opłacalnych.

Pieniądze na marketing wydaje się bardzo łatwo, jednak prawdziwą sztuką jest ich skuteczne inwestowanie.

Internet sprzedaje!
Internet sprzedaje!

W internecie wszystkie drogi prowadzić powinny do… Twojej strony. To właśnie ona powinna zamykać Twoją sprzedaż i konwertować użytkowników do potencjalnych klientów. Trzeba to jednak robić mądrze.

Strategia marketingu internetowego to dokument, pozwalający Ci w długim okresie, zarówno osobiście jak i z naszym wsparciem wykonywać określone działania, które dadzą Ci możliwie najwyższe wyniki.

Zobacz jakimi narzędziami realizujemy Twoją strategię:
Copywriting

Copywriting

Tworzenie skutecznych treści reklamowych to prawdziwa sztuka. Chcesz więcej sprzedawać i wzmacniać swoją markę? Zainwestuj w komunikację na najwyższym poziomie.

Email Marketing

Email Marketing

Email marketing może zapewnić Ci wysoką sprzedaż i zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki. Zbudujemy dla Ciebie bazę mailingową, zaprojektujemy poszczególne kampanie i przekażemy Ci wyniki. Sprawdź jakie to skuteczne!

SMS Marketing

SMS Marketing

Nieczęsto stosowany, a niezwykle skuteczny. Podobnie jak email marketing, wymaga odpowiedniej strategii, celów oraz zbudowania bazy numerów. Wszystkim tym zajmiemy się za Ciebie.

Optymalizacja Konwersji

Optymalizacja Konwersji

Twoja strona internetowa nie jest wystarczająco skuteczna? Możemy to zmienić! Zbadamy z dociekliwością Twoją stronę, wykorzystując mapy cieplne, a następnie poprawimy ją tak, by mogła sprzedawać więcej!

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Klienci szukają w internecie Twojej firmy i trafiają na… konkurencję. To zdanie chyba w pełni wyjaśnia dlaczego pozycjonowanie to podstawa. Chcesz aby Twoja firma rosła w sieci? Powierz nam pozycjonowanie swojej strony internetowej.

AdWords

AdWords

Reklama w Google to idealne rozwiązanie, zarówno dla startujących jak i obecnych już w internecie firm. Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż w sieci? Skutecznie przeprowadzona kampania w Google AdWords Ci w tym pomoże.

Projekty Graficzne

Projekty Graficzne

Komunikacja wizualna, to ważny element budowania marki, a sam obraz mówi więcej niż 1000 słów. Sprawimy, że Twoja marka będzie błyszczeć na tle innych - sam się przekonaj!

Branding i Rebranding

Branding i Rebranding

Marka to nie tylko logo, ale proces na który składają się elementy werbalne, behawioralne i wizualne. Pragniesz, aby Twoja marka była silniejsza? Zbudujmy ją razem!

Video Marketing

Video Marketing

Zależy Ci na wyjątkowo atrakcyjnej formie reklamy? Chcesz przekazać dużą ilość informacji w stosunkowo krótkim czasie? Postaw na video marketing i zapewnij odbiorcom rozrywkę na najwyższym poziomie!

Social Media

Social Media

Poszukujesz nowych sposobów dotarcia do potencjalnych klientów? Chciałbyś, aby Twoja marka budowała relacje z fanami? Wykorzystaj moc social media! Dzięki kreatywnym kampaniom i content marketingowi Twoja firma urośnie w siłę szybciej niż myślisz.

Marketing Automation

Marketing Automation

Zaskocz swoich klientów automatyzacją procesów obsługi. Osiągaj fantastyczne wyniki sprzedażowe dzięki unikalnym komunikatom. Zbuduj proces automatyzacji marketingu razem z nami i ciesz się z wyjątkowych efektów biznesowych!

Konsultacje Marketingowe

Konsultacje Marketingowe

Czujesz, że w Twoim marketingu nie dzieje się za dobrze? Chciałbyś osiągnąć swoje cele, ale wydaje Ci się to niezwykle trudne? Pomożemy Ci w tym i powiemy co powinieneś poprawić. Pierwsza godzina konsultacji jest u nas zawsze darmowa!

Umów się z nami na bezpłatną godzinę konsultacji marketingowych

Spotkajmy się i wspólnie zastanówmy, jak podnieść skuteczność Twojej firmy w internecie.

Zupełnie za darmo otrzymasz:
  • Wstępną analizę Twojej strony internetowej.
  • Wstępną analizę Twoich działań w sieciach społecznościowych.
  • Wstępną analizę Twoich działań związanych z pozycjonowaniem.
  • Informacje o kluczowych błędach i problemach, które mogą blokować Twój internet marketing.
  • Wstępne propozycje naprawienia i optymalizacji Twoich działań w sieci.
Wykorzystaj naszą wiedzę i zwiększ konwersję swojej strony do granic możliwości!