ArtikGroup

ArtikCalculator, ArtikPrez, ArtikShopper – rozwiązania dedykowane gastronomii.

Dla kogo pracowaliśmy

Grupa Artik powstała w oparciu o doświadczenia zawodowe osób biorących udział w procesie produkcji artykułów spożywczych. Dostrzegły one problemy, które w znaczący sposób wpływają na pogarszające się wyniki finansowe firm. Zdecydowali się rozwiązać je i stworzyć optymalne rozwiązanie.

ArtikGroup

Od pomysłu do sukcesu

Współpraca rozpoczęła się kilka miesięcy temu i z prostego pomysłu, na aplikację generującą etykiety produktowe, stała się dużym, międzynarodowym biznesem, aktywnie wspierającym branżę gastronomiczną.

Skuteczne rozwiązania dla gastronomii

ArtikCalculator pozwala z łatwością przeliczyć wartości odżywcze i energetyczne a także zawartości witamin, składników mineralnych i referencyjne wartości spożycia. Aplikacja ma wbudowane narzędzia do natychmiastowego generowania etykiet, kart produktowych, a także zarządzania recepturami. Jest również stale rozwijana, a do jej możliwości dochodzą takie moduły jak CostFood – umożliwiający przejrzystą kontrolę kosztów produkcji żywności oraz integrację z ArtikShopperem.

ArtikShopper, oraz ArtikPrez to dwie aplikacje dedykowane na tablety z systemem Android, pozwalające na prezentację produktów w sklepach, na sprzedawanych przez ArtikShopper tabletach. Dzięki integracji z kalkulatorem, w łatwy sposób można importować i eksportować produkty do bazy oraz dbać o ich ekspozycję.

 

Umów się z nami na bezpłatną godzinę konsultacji marketingowych

Spotkajmy się i wspólnie zastanówmy, jak podnieść skuteczność Twojej firmy w internecie.

Zupełnie za darmo otrzymasz:
  • Wstępną analizę Twojej strony internetowej.
  • Wstępną analizę Twoich działań w sieciach społecznościowych.
  • Wstępną analizę Twoich działań związanych z pozycjonowaniem.
  • Informacje o kluczowych błędach i problemach, które mogą blokować Twój internet marketing.
  • Wstępne propozycje naprawienia i optymalizacji Twoich działań w sieci.
Wykorzystaj naszą wiedzę i zwiększ konwersję swojej strony do granic możliwości!